Kūrybos namai

MAUDYNĖS GONGE – garso terapijos seansas su Alicija ir Ričardu KAUNE lapkričio 17 d. 18.30 val.

Meditacijos su Gongu metu patirsite tokią sąmonės būseną, kurios metu Sielos Galia susijungia su Dvasia. Tai kelionė tavo asmeniniu garso taku, kuris veda nuo planetos prie planetos, per visą Saulės sistemą… Tai aukštesnioji būsena, kai mūsų akys yra užmerktos ir galime pamatyti Nematomą Iliuminacijos šviesą, taip pat patirti samandhi būseną, ekstazę ir nušvietimą. Patirk šio nuostabaus totalinio medžio skambesį, kuris sustiprina: · relaksaciją · kantrybę · savęs suvokimą · harmoniją ir gyvenimo dvasios atjautą · pasitikėjimą savimi · gausybę ir pasitikėjimą gyvenimu · aukštesniojo Aš regeneraciją · spontaniškumą · kūrybiškumą ir gabumus “Garso rezonansas pats iš savęs yra kosminių planetų ir dangiškų kūnų muzika. Savo vibracijos formų įvairovėje Gongas spinduliuoja kiekviena planeta, mėnuliu bei žvaigžde, šventuoju Aum garsu”. Don Conreaux

Jūs turėsite galimybę pasinerti i nuostabų, holistinį Gongo garsą, kiekviena savo kūno ląstele patirti jo regeneruojantį ir atpalaiduojantį poveikį, taip pat sužinoti daugiau apie garso įtaką žmogui, gydymo garsu galimybes.
Gongo terapija – tai metodas, padedantis atrasti džiaugsmą ir sąmoningumą, tai asmenybės vystymosi ir dvasinio augimo kelias per tonų ir garsų kombinaciją. “Maudynės gonge” – tai puiki meditacija ir kartu individuali garso terapijos sesija, padedanti pasiekti savo tikslus.
Gongo garsą galima panaudoti fizinio, emocinio ir dvasinio kūnų subalansavimui. Tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, priešiškumu ir pykčiu, vienišumo jausmu ir visų tipų baimėmis, terapija.

Kaip pasiruošti garso terapijos seansui?
Prašome nevėluoti, atvykti 10-15 minučių prieš seansą. „Maudynių gonge“ metu Jums nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti Gongo garse, keliauti su juo… Su savimi reikia turėti kojines, patariama atsinešti mažą pagalvėlę. Kilimėliais ir pledais aprūpiname, bet galima atsinešti savo – juolab, jei mėgstate gulėti minkštai 🙂 „Maudynių gonge“ seanso metu Jūs patiriate ypatingą kūno ir sielos būseną, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to reikia apsikloti. Pats garso seansas trunka valandą, tačiau bendra trukmė priklauso nuo grupės (kalbamės, geriame arbatą, o kartais… dainuojame drauge :-)) dažniausiai nuo 1,5 iki 2 val. Kviečiame į šią nuostabią kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!

Garso terapijos seansą veda:


Alicija ir Ričardas Eiliakai – Gongo meistrai, garso terapijos Baltijos šalyse pradininkai ir įkvepėjai, mokytojai, seminarų vedantieji, rengiantys „Maudynių gonge“ seansus, Garso Misterijos koncertus, meditacijas, terapines ir kūrybines dirbtuves. Psichologijos studijos „Menas Būti“ steigėjai.
Pora groja daugeliu archainių ir šiuolaikinių instrumentų meditacinę, relaksacinę muziką bei spontaniškas garso improvizacijas, žymaus gongo mokytojaus Dono Conreaux pavadintas “free spirit jazz” (laisvos sielos džiazu). Jie tiki tuo, kad Vidinio Kūrėjo atvėrimas yra ta didžioji transformacinė jėga, kuri atveria ne tik kūrybinį potencialą, bet ir gydo mus, veda, įkvepia gyventi.
“Gongas yra tarsi transpersonalinis mokytojas, praplečiantis sąmoningumą bei savivoką. Pasinėrimas į holistinį gongų garsą – tai gili relaksacija, meditacija bei terapija Garse vienu metu. Tai kelionė, kurios metu keliaujame su Visatos garsais – nuo jos gelmių iki slapčiausių savo sielos kampelių…”- tikina Alicija.
Alicijos ir Ričardo muzika tarsi žaidžia mumyse esančiomis nematomomis stygomis – keičiasi emocijos, būsenos, atplaukia mintys, vaizdiniai. Ir viskas tam, kad pagaliau pasiektumėme galutinį kelionės tašką, kuriame atrandame Tylą…

Būtina išankstinė registracija!

Pradžia 18.30 val.
Vakaro trukmė ~2 val.
Kaina 13 Eur.

Nuolaidos taikomos šeimoms (jei sesijoje dalyvauja keli šeimos nariai).
Vietų skaičius rbotas, vieta rezervuojama po apmokėjimo.
Informacija tel. 8-37 333 779, 8-617 27 060 arba administracija@uniqum.lt